Levné náramky

Co patří mezi levné šperky?

K levným šperkům pro ženy patří stříbrné náramky, které jsou vhodným šperkem ke všemu druhu oblečení. Internetový obchod Naturshop.cz, který patří mezi prověřené a spolehlivé obchodníky, nabízí několik zajímavých a levných stříbrných náramků pro ženy. Ženy drobnějších postav žádají levné, přesto kvalitní šperky na ruku v jemnějším a slabším provedení. Oblíbeným levným šperkem je plochý náramek s malými očky a klasickým zapínáním, který je zajímavý a neobyčejný díky svému zatočenému tvaru.

levný náramek

Elegantní a jedinečný stříbrný náramek v neobvyklém točeném tvaru, který díky svým plochým malým očkám přilne na každou ženskou ruku.

Drahé kameny a náramky z drahých kamenů patří k sobě. Šperky v této kombinaci drahých kamenů jsou oblíbené i u mladších slečen a žen, protože cena náramků je nízká a kvalita jednotlivých drahých kamenů velká. Levné šperky v podobě náramků z drahých kamenů jsou často žádané v sekaných tvarech, v kostičkách či v kuličkovém provedení. Sekané tvary náramků se vyrábějí ze všech druhů drahých kamenů. Velmi slušivými levnými šperky jsou náramky z jaspisu červeného a leopardího, záhnědy, onyxu, sodalitu, kalcitu, ale také z achátu či hematitu. Náramky v kuličkové provedení tzv. budha náramek je žádaný v jaspisu obrázkovém, magnezitu či labradoritu. Tyto levné a především velmi pohodlné šperky jsou pohodlné na nošení a jednoduché na údržbu. Vzhledem k tomu, že každý drahý kámen na náramku vyzařuje určitou sílu, je důležité si zjistit podrobnější informace o drahém kamenu a jeho konkrétní údržbu.

Levné šperky na ruku z drahých kamenů se dají velmi pěkně kombinovat i s levnými šperky na krk náhrdelníky či s levnými náušnicemi z drahých kamenů.

levný náramek šperky

Originální a velmi slušivý levný šperk, kterým je náramkem sekaných nepravidelných tvarů z jaspisu leopardího. Náramek je navlečený na šperkařské niti, která zaručuje pružnost náramku, a proto se nejen pohodlně nosí, ale především se stane ozdobou každé ženské ruky. Barevná směs červené, zelené, žluté, růžové a bílé vám zaručí úspěch ve společnosti.

Náramek z tohoto drahého kamene je považován za „Matku všech kamenů“, protože vysílá ochranou energie a posiluje dobrou vůli každého z nás.