Levné náušnice

Jaké náušnice patří mezi levné šperky?

Do kategorie levných náušnic řadíme náušnice stříbrné kruhy, které jsou velmi oblíbeným šperkem žen každého věku. Internetový obchod Naturshop.cz nabízí velice zajímavé a především levné šperky náušnice, kterými jsou právě stříbrné kruhy. Na stránkách můžete vybírat kruhy široké, úzké, velké, malé či kruhy zdobené barevnými zirkony. V obyčejných, přesto nestárnoucích kruzích, se každá žena bude cítit mladá a sebevědomá.

levné náušnice

Obyčejné, přesto stále oblíbené stříbrné náušnice kruhy širší, které každé ženě zaručí úspěch ve společnosti a pozdvihnou ženský přirozený půvab.

Dalším žádným typem levných náušnicových šperků jsou též stříbrné kruhy, které jsou zatočené po celém obvodu náušnice. Tyto levné šperky jsou žádané spíše mladými slečnami a ženami, které v nich vypadají přirozeně a přesto rebelsky. Výhodou kruhových náušnic je to, že sluší každé ženě v každém věku. Jedinou důležitou věcí při výběru kruhových náušnic je zjistit si váš tvar obličeje. K některým tvarům se hodí spíše menší kruhové náušnice, k některým tvarů naopak kruhy ve větším a silnějším provedení, avšak je jedno, zdali jste černovláska, blondýnka či zrzka. Další výhodou těchto pohodlných a především levných šperků je nejen to, že jsou vhodné na každodenní nošení, ale také na slavnostní akce, jako bývají maturitní plesy či svatby.

K velmi oblíbeným náušnicím dnešní doby mladých slečen a žen patří levné náušnice z chirurgické oceli v podobě malých pecek s puzetovým zapínáním, které jsou v luxusním a originální provedení duhových barev. Tyto jedinečné levné šperky jsou vyrobeny z chirurgické oceli, proto se nemusíte obávat alergických reakcí kůže a nechtěné koroze šperku. Levné šperky v podobě levných náušnic v překrásných zeleno, modro, fialovo, růžových barvách zazáříte ve večerní společnosti, ale i ve škole či na procházce po městě.

levné náušnice šperky pro ženy

Jedinečné a okouzlující levné náušnice malé pecky z chirurgické oceli v nevídaném duhovém provedení s pohodlným zapínáním na puzetu. S těmito levnými šperky v uších zapůsobí na společnost každá mladá žena a navíc se díky náušnicím stane nevinnou rebelkou.

Náušnice z drahých kamenů v sekaných tvarech se v poslední době staly velmi oblíbenými šperky všech žen a to i proto, že v těchto tvarech patří náušnice k levným šperkům, které se velmi pohodlně nosí a nepotřebují stálou péči jako stříbrné náušnice nebo náušnice z perel. Levných náušnic z drahých kamenů je široká řada. Náušnice můžete vybírat z různých druhů drahých kamenů. Velmi žádanými a levnými šperky jsou náušnice z citrínu, křišťálu, nebo akvamarínu. Ceny těchto levných šperků se pohybují kolem 190kč, což je odpovídající cena ke kvalitě těchto krásných a lehkých náušnic. Náušnice ze sekaných tvarů je možné dobře kombinovat s náhrdelníky a náramky sekaných tvarů ve stejném druhu drahého kamene.

levné náušnice drahé kameny

Překrásné citrínové náušnice v sekaných tvarech s velmi pohodlným závěsem na ucho. Jednotlivé drahé kameny na náušnici jsou různé velikosti a síly, a proto jsou tyto náušnice vhodným šperkem do společnosti. Originalitu a jedinečnost těchto levných šperků ocení dámská i pánská společnost.