Levné šperky pro kluky

Do kategorie levných šperků pro kluky patří přívěsky hematitové kříže velké, které jsou v horní části vrtané a otvor slouží k navlečení řetízku nebo černé kůže. K těmto levným šperkům pro kluky krásně ladí silné hematitové prsteny. Tyto prsteny nejsou v universálních velikostech, proto je důležité správně změřit velikost prstu, kterou zjistíte pomocí krejčovského metru, avšak ještě před tím je důležité se rozhodnout, na kterém prstu budete levný hematitový prsten nosit. Nejpřesnější velikost prstu naměříte ráno po probuzení, kdy jsou prsty odpočaté. Metr položte pod vámi vybraný prst a oba konce metru přeložte na vrchu křížem. V místě, kde se oba konce metru protínají se skrývá správná velikost prstenu.

levné šperky pro kluky

Levný šperk, kterým je široký prsten o síle 1cm z hematitu, se bude vyjímat na prstu každého mladého kluka.

Někteří mladí kluci dávají  před levnými šperky z drahých kamenů přednost spíše levným stříbrným šperkům. Levné šperky na krk v jemném a slabém provedení jsou ozdobou mladých kluků, kteří se silným a mohutným stříbrným šperkům straní. Na stránkách internetového obchodu Naturshop.cz je možné si vybrat ve stříbrné kolekci z několika levných, a přesto velice krásných stříbrných řetízků. Důkazem jsou levné šperky pro kluky na krk, které jsou tvořené malými plochými očky a mají klasické a pohodlné zapínání. Ceny těchto velmi žádaných levných šperků se pohybují kolem 180Kč.

levné řetízky pro kluky

Překrásný slabý stříbrný řetízek, který spadá do kategorie levných šperků, tvořený z jemných oček s pohodlným klasický zapínáním je velmi žádaným šperkem mladých kluků.

Stříbrné náhrdelníky, které jsou tvořeny z jemných a malých oček si zaslouží ozdobit a přidat jim na kráse pomocí levného šperku, kterým je stříbrný přívěsek. Zajímavé a neobyčejné levné šperky v podobě stříbrných přívěsků nabízí internetový obchod Naturshop.cz, na kterém můžete vybírat z různých tvarů přívěsků. Těmito oblíbenými levnými šperky pro kluky jsou přívěsky ve tvaru sovy, koně, slona, rybí kosti nebo přívěsek ve tvaru hranaté spirály.

levné přívěsky šperky pro kluky

Tento originální lesklý stříbrný přívěsek pro kluky ve tvaru sovy, který oživí každý levný šperk na krk a dodá mohutnější a zajímavý tvar celému řetízku.