Levné šperky pro holky

K výhodným levným šperkům pro každou holku či mladou slečnu patří levné šperky z drahých kamenů, které jsou slušivé jak na černé či různě barevné kůži, tak na levném stříbrném řetízku. Přívěsky, které patří k těmto levným šperkům, se vyrábějí v různých velikostech, tvarech a barvách podle druhu drahého kamene. Levné šperky z drahých kamenů na kůži nebo stříbrný řetízek je možné vybírat podle vašeho uvážení a stylu nebo také podle znamení zvěrokruhu. Ke každému z dvanácti znamení patří několik druhů drahých kamenů, takže výběr levných šperků z drahých kamenů je obsáhlý.

Levné šperky pro holky

Oblíbenými levnými šperky na kůži či řetízek jsou překrásná malachitová  srdíčka, karneolové oválky, trojúhelníky, velké jadeitové donuty , kříže z tmavého syntetického avanturínu nebo kapky z fluoritu ve světlých pastelových barvách. Veškeré tyto nabízené levné šperky jsou na vrchní části provrtané a otvor slouží k provlečení kůže nebo levného šperku na krk. Mezi žádané levné šperky patří i malé drahé kameny, které si lidé vybírají podle znamení zvěrokruhu. Tyto malé drahé kameny jsou vhodným dárkem pro radost nejen pro vaše blízké přátele a příbuzné, ale štěstí mohou přinést i vám, pokud jej budete nosit u sebe, například uložený v peněžence nebo v kapse.

levné šperky pro holky

Lehké, zajímavé a především levné přívěsky ve tvaru trojúhelníků jsou vhodným dárkem pro mladé slečny,které se v nich budou cítit dobře jak při sportu, tak ve společnosti svých přátel.

Tyto velice originální a přesto levné šperky se dají kombinovat s velmi jednoduchými a levnými prstýnky z drahých kamenů. Prsteny z drahých kamenů jsou pohodlné na nošení a nepotřebují zvláštní péči. Postačí, když je příležitostně opláchnete pod vlažnou vodou a necháte samovolně oschnout na suchém flanelovém hadříku. Levné šperky na prst se dají pořídit v různých velikostech a šířkách, ale také můžete vybírat z nekonečné škály barev. Barva levných šperků je závislá především na typu drahého kamene a vzhledem k tomu, že prstýnky jsou vyrobené z přírodního materiálu, je možné vybírat i z různých barevných odstínů. K originálním, a přesto levným šperkům, patří slabé prstýnky z achátu, prstýnky z mokaitu ve veselých letních barvách, silnější prsteny z hematitu či široké prsteny z karneolu. Každý tento levný šperk vám bude ladit jak s oblečením společenským, tak s oblečením sportovním. Avšak pokud chcete mít tyto levné šperky na sobě i při sportu, je důležité dbát pozornosti, aby nedošlo k nechtěnému poškození prstenu či  k úrazu vašeho prstu.

levné prsteny

Prsteny za rozumnou cenu ve veselých žlutých, červených, růžových a bílých barvách z mokaitu, které vám budou ozdobou nejen k pohodlným jeansům, ale také k letním šatům.