Levné šperky pro ženy

Ženy chtějí být krásné a světu se líbit, ale stejně tak chtějí za šperky co nejvíce ušetřit.

Je pravda, že ženy si raději za kvalitu šperku připlatí, ale ne s každým drahým šperkem musí být spokojená. I v kategorii levných šperků se dá sehnat velice originální, neobyčejný a kvalitní šperk, který dodá každé ženě ten správný pocit elegance a zaručený šmrnc.

Tipy na levné šperky pro ženy

Vhodnými ženskými levnými šperky jsou náhrdelníky, náramky a náušnice z drahých kamenů. Levné náhrdelníky z drahých kamenů zvýrazní ženský dekolt a dodají elegantní styl. Zajímavými levnými šperky jsou náhrdelníky na krk v délce 45cm z avanturínu v sekaných tvarech, který září svoji krásnou modrozelenou barvou s bižuterním zapínáním, tyrkenitové náhrdelníky z malých kuliček v tyrkysové barvě, s bižuterním zapínáním ve stříbrném nebo zlatém provedení, které zvýrazní ženský půvab jak blondýnek, brunetek tak i zrzek, náhrdelníky epidot v sekaných hladce opracovaných tvarech v kombinaci bílé, růžové a světle hnědé barvě s bižuterním zapínáním, které se hodí ke společenskému oblečení ve světlejších barvách nebo náhrdelníky z drahých kamenů v délce 90cm z labradoritu, které ladí se světlejším i tmavším oblečením.

Jak nosit dlouhé levné náhrdelníky

Levné šperky v délkách 90cm jsou mezi ženami velmi oblíbené. Levné šperky sekaných tvarů na krk v těchto délkách je možné nosit dvojmo obmotané kolem krku, kdy krásně vytvoří dvojitý efekt a ženský krk tak lépe vynikne nebo náhrdelníky nechat volně spadnuté v celé délce. Aby náhrdelník dostal ten správný šmrncovní a elegantní tvar, je možné jej v půlce uvázat do jednoho uzlíku nebo do několika menších uzlíků po celé délce náhrdelníku. Další možností jak z neobyčejného levného, a přesto krásného šperku na krk vyrobit mnohem zajímavější šperk, je otočit náhrdelník do tvaru osmičky, přiložit na krk a oba konce náhrdelníku v zadní části spojit sponkou. Náhrdelník tím vytvoří dvojitý efekt s nevídaným překřížením uprostřed krku. Tyto dlouhé a levné šperky na krk zaručí každé ženě úspěch a pozdvihnou ženám sebevědomí.

levné šperky náhrdelníky

Překrásný náhrdelník labradorit v sekaných tvarech v žádané délce 90cm, který zvýrazní ženskou krásu a přirozený půvab. Ve společnosti budete vypadat elegantně a luxusně.