Levné šperky pro muže

Pod pojmem levné šperky pro muže si můžeme představit neskutečnou řádku šperků. Každý muž, stejně tak jako každá žena, chce mít krásné a výjimečné šperky, které se budou líbit a které bude společnost cenit, avšak muži na rozdíl od žen nekupují šperky tak často. Raději si pořídí jeden dražší šperk, který je bude zdobit několik měsíců, než ženy, které chtějí hodně šperků za co možná nejlevnější cenu.

Kde koupit levné šperky pro muže?

Levné šperky pro muže nemusí být v každém případě šperky obyčejné a nekvalitní. Levné šperky mohou být naopak více luxusnější a exkluzivnější, než šperky dražší.  Je důležité nakupovat šperky u prověřených obchodníků, kteří často nabízejí krásné kolekce levných šperků. Jedním z takových obchodníků je internetový obchod Naturshop.cz, na kterém si muži mohou vybírat ze spousty levných šperků, které je budou zkrášlovat a  podtrhovat jejich mužský půvab.

Levné náramky a šperky pro muže

Žádaným a především levným šperkem pro muže jsou široké náramky v copánkových tvarech. Mužský náramek je tvořen látkovým lakovaným páskem v hnědočerné barvě s destičkou z chirurgické oceli uprostřed náramku. Destičku z chirurgické oceli zdobí čtyři nepravidelné kruhy a kroužky, přes které prosvítá spodní část látkového náramku. Tento levných šperk pro muže je možné zkrátit v místě zapínání, které je též z chirurgické oceli. Při nevyhovující délce náramku doporučujeme navštívit nejbližší specializované klenotnictví či hodinářství, kde vám náramek zkrátí. Zkracování náramku svépomocí nedoporučujeme, protože by mohlo dojít k nechtěnému poškození a zničení povrchu levného šperku na ruku.

levný náramek pro muže

Stylový a ležérní pánský náramek v širokém provedení s destičkou a pohodlným zapínáním z chirurgické oceli. Tento levným mužský šperk je vhodný jak na každodenní nošení, tak ke sportovním aktivitám.

K dalším zajímavým levným pánským šperkům patří řetízky z chirurgické oceli v klasickém provedení. Řetízky jsou tvořeny malými kuličkami o stejném průměru, které jsou spojené jemnou tyčkou. Tento druh řetízku je typickým řetízkem všech vojáků, kteří na nich nosí destičky se svým jménem a krevní skupinou. Velmi vhodným levným šperkem k tomuto řetízku je levný přívěsek z chirurgické oceli ve tvaru kříže, který připomíná plápolající oheň.

levný řetízek pro muže

Zajímavý řetízek z chirurgické oceli, který může být krásným dárkem pro každého muže.

levný přívěsek pro muže šperk

Na řetízku se bude velice hezky vyjímat přívěsek z chirurgické oceli ve tvaru kříže, připomínající plápolající oheň. Kombinací těchto dvou levných šperků se z mužů rázem stanou rebelové.